0,00  zł

Koszyk jest pusty

Eurocat jest wyłącznym właścicielem marki „TriPlus Aloe Vera” i przedstawicielem handlowym na Europę oraz Rosji. Produkt był przebadany w niezależnych laboratoriach akredytowanych w Europie mn. Holandii oraz Polsce. Produkt był również przebadany i uzyskał atest między innymi Państwowego zakładu higieny PZH, który zezwala na stosowanie nawozu TriPlus Aloe Vera, zawierającego mikroelementy rozpuszczalne w wodzie, w uprawach roślin rozlicznych, sadowniczych, warzywniczych i ozdobnych.

TriPLUS™ Aloe Vera powstaje z Aloesu zwyczajnego, który jest uprawiany na glebie bogatej w minerały na tropikalnej wyspie Bali. Dzięki unikalnemu składowi aloesu innym naturalnym składnikom oraz innowatorskiej technologii produkcji poprzez fermentację umożliwia roślinom na pełne wykorzystanie substancji zawartych w aloesie, oraz mikroorganizmów funkcjonalnych dla poprawy kondycji i kaloryczności roślin.

Produkcja produktu działa od 2003 roku.
Uprawy aloesu zlokalizowane są w Blahbatu, południowo-zachodniej części Bali. Specjalna odmiana aloesu Barbadensis Miller, która ma potwierdzoną naukowo najwyższą zawartość polisacharydów i acemanu, pozwala uzyskiwać najwyższej jakości nawozy organiczne.
Nad produkcją cały czas czuwa zespół naukowców, rolników i doradców z Holandii, Polski, Australii oraz Indonezji gwarantując spełnienie najbardziej wymagających norm produkcji.

TriPLUS™ Aloe Vera - Naturalny Nawóz

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

ZADZWOŃ DO NAS LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ!

TriPLUS™ Aloe Vera / Eurokat

ul. Grochowska 306/30802-340 Warszawa


Biuro Wielka Brytania:

Eurokat GB Ltd.

4 Knole LaneBS106SB BristolUnited Kingdom

Dla nowych klientów / Dział Sprzedaży:

+48 (22) 247 88 57 wew. 2

e-mail: sprzedaz@triplusaloe.com

Dla obecnych klientów / Dział Obsługi Klienta (DOK):

+48 (22) 247 88 57 wew. 1

e-mail: obsluga@triplusaloe.com

Dział Finansów i Administracji / księgowość:

+48 (22) 247 88 57 wew. 3

e-mail: finanse@triplusaloe.com

FacebookGoogle Moja Firma YouTube